۱۳۹۸ تیر ۱۶, یکشنبه

مجاهد شهید محمد حسین حامد


مشخصات مجاهد شهید محمد حسین حامد
محل تولد: فسا
سن: 24
تحصیلات: متوسطه
محل شهادت: کرمانشاه
تاریخ شهادت: 1367

محمد حسین حامد فعالیت میلیشیایی خود را بعد از پیروزی انقلاب آغاز کرد. با شروع مبارزه مسلحانه اقدام به تشکیل یک هسته مقاومت همراه با تعدادی دیگر از هواداران سازمان نمود. در سال 64 به خارج کشور رفت و در آن جا به سازمان وصل شد. پس از درخواست برای شرکت در خط مقدم نبرد علیه رژیم ضدبشری خمینی به منطقه مرزی منتقل شد و در چندین عملیات شرکت نمود.
در عملیات فروغ جاویدان  پرشورتر از همیشه به میدان شتافت. در جریان یک نبرد سنگین و خونین در تنگه چهارزبر برای مقابله با پیشروی دشمن هدف آتشباری و خمپاره قرار گرفت و به شهادت رسید.
«... خدا را شکر می کنم که در زمان حیاتم سازمان مجاهدینی را یافتم که در آن جز خلوص، ایمان، شور و شعف و زندگی به معنای واقعی، چیز دیگری نبود و لیاقت آن را پیدا کردم که در کنار آن باشم، در شادیهایش، در مشکلاتش، در مبارزه اش با جهل، بدبختی، استثمار، فقر، زندان و... و در یک کلام در مبارزه اش برای رسیدن به جامعه ای آزاد، آباد و عاری از طبقات.
... با تمامی ایمان و خلوصم دستهای مسعود و مریم را می بوسم به خاطر بار سنگینی که بر دوشهای ت وانای خود حمل می کنند و به خاطر مبارزه مقدسی که به پیش می برند. من جان ناچیزم را در راه آنها فدا می کنم.
اللهم لک الشکر علی ما اولیئا. خدای تو را شکر می گذارم به خاطر این همه افتخار«. وصیت نامه 18شهریور 66

با ما در کانال تلگرام پیشتازان راه آزادی ایران همراه باشید

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر